header header header
aneb Trochu jiný pohled na českou filmovou a TV produkci. Vývoj od historie po současnost, filmy zapomenuté i slavné, scény na kterých jste vyrůstali i takové, kterých si nikdo nevšiml.

Herečky od písmene U

věk: 30
rok: 2010
režie: David Jařab
náhlednáhlednáhlednáhled
Absolventka ostravské konzervatoře, působí především v pražských divadlech.
obrázky dodal  michal
věk: 28
rok: 2008
náhled
Po Kláře Apolenářové a Zuzaně Kajnarové se do lehce odhalené postelové scény ve 3. sérii pustila Eva, která Kláru vystřídala v roli Andrey.
obrázky dodal  xkleo07
věk: 35
rok: 2009
náhled
Nevím jestli jsou to silikony nebo zda drogy mají i nějaké sympatické účinky…
obrázky dodal  uživatel
věk: 22
rok: 1997
náhled
Zatím hrála spíše v TV pohádkách, ale třeba o ní ještě uslyšíme.
obrázky dodal  Maarty
věk: 31
rok: 1970
režie: Petr Weigl
náhlednáhlednáhled
Pro později narozené upozorňuji: ano, je to skutečně ta divná kredenciózní paní z reklamy na kosmodisk, kterou vaši rodiče možná zmiňují díky starým písním a abnormálně velkým brýlím. Já jako o něco dříve narozený si přece jen Naďu Urbánkovou vybavuji jako černobílou docela sexy ženskou, vlajkovou loď módy minisukní 60. let. Barevně už nás v mini-minisukni dokonce okouzlovala i v jednom filmu pro děti. (A předpokládám, že od roku 1966 by s ní coby Viktorií Freie nesčetní puberťáci rádi řešili svůj zásadní problém, i když by pak museli z kapesného zaplatit plátno kanape).
Jak se teď dodatečně ukazuje, uměla prodat to na sobě nejlepší, protože k mému překvapení zjišťuji, že měla ňadra vskutku drobounká.
originál by Jirkazz